Plugins - Yoast Duplicate Post - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (55 entries)

note: translators: %s: Yoast Duplicate Post version.
en: What's new in Yoast Duplicate Post version %s:
el_GR: Τι νέο υπάρχει στο Yoast Duplicate Post έκδοση %s:

en: Current user is not allowed to copy posts.
el_GR: Ο τρέχων χρήστης δεν επιτρέπεται να αντιγράφει άρθρα.

en: you probably want this unchecked, unless you have very special requirements
el_GR: ίσως να θέλετε αυτό αποεπιλεγμένο, εκτός και αν έχετε πολύ ειδικές απαιτήσεις

en: Documentation
el_GR: Τεκμηρίωση

en: Show update notice
el_GR: Εμφάνιση σημείωσης ανανέωσης

en: Bulk Actions
el_GR: Μαζικές ενέργειες

en: You can use * to match zero or more alphanumeric characters or underscores: e.g. field*
el_GR: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το * για να αντικαταστήσετε κενούς ή αλφαριθμητικούς χαρακτήρες ή υπογραμμίσεις: π.χ. field*

en: Menu order
el_GR: Ταξινόμηση μενού

en: Template
el_GR: Πρότυπο

en: Featured Image
el_GR: Χαρακτηριστική εικόνα

en: Author
el_GR: Συντάκτης

note: translators: %s: Number of posts copied.
en: %s item copied. | %s items copied.
el_GR[0]: %s αντικείμενο αντιγράφηκε.
el_GR[1]: %s αντικείμενα αντιγράφηκαν.

en: Permissions
el_GR: Δικαιώματα

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Date
el_GR: Ημερομηνία

en: Add this number to the original menu order (blank or zero to retain the value)
el_GR: Πρόσθεσε αυτό τον αριθμό στην αρχική σειρά του μενού (κενό ή μηδέν για να διατηρηθεί η τιμή)

en: Attachments
el_GR: Συνημμένα

en: Children
el_GR: Εξαρτημένα/ες

en: Comments
el_GR: Σχόλια

en: Content
el_GR: Περιεχόμενο

en: Copy features for this post type are not enabled in options page
el_GR: Η αντιγραφή των χαρακτηριστικών για αυτό το είδος της δημοσίευσης δεν είναι ενεργοποιημένη στη σελίδα των επιλογών

en: Display
el_GR: Προβολή

en: Enable for these post types
el_GR: Ενεργοποίηση για αυτό το είδος των δημοσιεύσεων

en: except pingbacks and trackbacks
el_GR: Εκτός από pingbacks and trackbacks

en: Excerpt
el_GR: Απόσπασμα

en: Increase menu order by
el_GR: Αύξηση της σειράς μενού κατά

en: Password
el_GR: Συνθηματικό

en: Post/page elements to copy
el_GR: Στοιχεία των άρθρων/σελίδων προς αντιγραφή

en: Show/hide private taxonomies
el_GR: Εμφάνιση/Απόκρυψη ιδιωτικών ταξινομιών

en: Status
el_GR: Κατάσταση

en: Slug
el_GR: Σύντομο όνομα

en: What to copy
el_GR: Τι να αντιγραφεί

en: Passwords and contents of password-protected posts may become visible to undesired users and visitors.
el_GR: Οι κωδικοί και τα περιεχόμενα των προστατευμένων με κωδικό άρθρων θα γίνουν ορατά σε μη επιθυμητούς χρήστες και επισκέπτες.

en: Select the post types you want the plugin to be enabled for.
el_GR: Επιλέξτε τους τύπους των δημοσιεύσεων για τις οποίες θέλετε να ενεργοποιηθεί το πρόσθετο.

en: Whether the links are displayed for custom post types registered by themes or plugins depends on their use of standard WordPress UI elements.
el_GR: Το αν οι σύνδεσμοι εμφανίζονται σε προσαρμοσμένους τύπους δημοσιεύσεων από τα θέματα ή τα πρόσθετα, εξαρτάται από το αν χρησιμοποιούν τα τυπικά στοιχεία διεπαφής χρήστη του WordPress.

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Admin bar
el_GR: Γραμμή διαχείρισης

en: Clone
el_GR: Αντίγραψε

en: Copy creation failed, could not find original:
el_GR: Απέτυχε η δημιουργία αντιγράφου, δεν μπορεί να βρεθεί το πρωτότυπο:

en: Copy to a new draft
el_GR: Αντιγραφή σε νέο πρόχειρο

en: Do not copy these fields
el_GR: Να μην αντιγραφούν αυτά τα πεδία

en: Do not copy these taxonomies
el_GR: Να μην αντιγραφούν αυτές οι ταξινομίες

en: Edit screen
el_GR: Οθόνη επεξεργασίας

en: New Draft
el_GR: Νέο πρόχειρο

en: No post to duplicate has been supplied!
el_GR: Δεν ορίσθηκε δημοσίευση για αντιγραφή!

en: Post list
el_GR: Κατάλογος δημοσιεύσεων

en: Prefix to be added before the title, e.g. "Copy of" (blank for no prefix)
el_GR: Πρόθεμα που θα προστεθεί πριν τον τίτλο, π.χ "Αντίγραφο του" (κενό για χωρίς πρόθεμα)

en: Roles allowed to copy
el_GR: Ρόλοι που επιτρέται να αντιγράφουν

en: Show links in
el_GR: Εμφάνισε τους συνδέσμους στο

en: Suffix to be added after the title, e.g. "(dup)" (blank for no suffix)
el_GR: Κατάληξη που θα προστεθεί μετά τον τίτλο, π.χ. "αντ" (κενό για μη προσθήκη κατάληξης)

en: Title prefix
el_GR: Πρόθεμα τίτλου

en: Title suffix
el_GR: Κατάληξη τίτλου

en: Duplicate Post Options
el_GR: Επιλογές του Duplicate Post

en: Comma-separated list of meta fields that must not be copied.
el_GR: Κατάλογος των διαχωρισμένων με κόμμα μετα-πεδίων που δεν πρέπει να αντιγραφούν.

en: Save changes
el_GR: Αποθήκευση αλλαγών
